Google Ara Entelköy Efe köye Karşı Full İzle

Ekleyen admin Eklenme Tarihi 28 Mart 2012 10 yorum


Film Bilgileri

Şehir hayatı artık sıkıcı gelen bir grup entel bir köyden arazi ve evleri ederinin çok üstüne alıp bu köye yerleşirler ve burada organik tarım yapmaya başlarlar.Bunun yanı sıra harabe olarak aldıkları evleri restore ederek burayı bir tatil köyü haline getiriler.Diğer yandan köylüler miskin miskin oturup bir şey yapmazlar.Köy muhtarı köye bir termik santral kurulacağını öğrenir ve köylünün termik santral sayesinde iş sahibi olacağını düşünür.Ancak karşısında bir engel vardır oda köyün yeni sakinleri olan enteller dir…
Hd Film Seyret

TEHLİF HAKLARI NEDENİZLE FİLM SİTEMİZDEN KALDIRILMIŞTIR.

Gelen Aramalar: entel dantel köy,efe köy dantel köye karşı full izle,efe köy dantel köye karşı,entel dantel köy full izle,efe köy dantel köye karşı izle,entelkoey efe köye karsi izle,entel dantel full izle,entel dantel köy izle,dantel köy efeköye karşı izle,dantel köy izle

IMDB Puanı

:

6.7/10

Yönetmen Adı

:

Yüksel Aksu

Yapım Yılı

:

2012

Senaryo

:

Yüksel Aksu

Gösterim Tarihi

:

2012

Oyuncular

:

Şahin Irmak, Ayşe Bosse, Ümit Olcay, Ayla Arslancan, Recep Yener

İzlenme: 15.852 izlenme

Benzer Filmler

Entelköy Efe köye Karşı Full İzle filminde 10 yorum yapılmış.

 1. Coree diyor ki:

  Yukarıdaki arkadaşlara katılıyorum güzel bir film!

 2. Selami diyor ki:

  Gerçekten böyle bir film yaptıkları için filmde emeği geçenlere çok çok teşekkür etmek gerek muhteşem bir film olmuş.

 3. cevahir diyor ki:

  çok çooook güzel bir film emeklerinize sağlık

 4. Micaela diyor ki:

  Allez le voir dans les salles de cine9ma, vous y pseearsz de bons moments et encouragez le cine9ma marocain pour l’e9voluer. Le piratage tue le cine9ma marocain. Un jour vous n’aurez plus l’occasion de voir un film marocain qui refle8te notre identite9 marocaine. Sachez bien que gre2ce e0 vous que le cine9ma marocain e9volue.

 5. murat diyor ki:

  len ne biçim 2 seyredemyoz

 6. şaban kayar diyor ki:

  film açılaydı eyiydi :D

 7. erhan diyor ki:

  güzel film

  • Alicia diyor ki:

   I’ll start off the conversation. Michael Moore’s Bowling for Columbine was a mind-blower for me. I liked the use of coratons to talk about race relations in the U.S. But, I was saddened by the Charleton Heston interview at the end of the movie.

  • DenIlzonn diyor ki:

   Kurtlar vadisini cok bereneyek izliyorduk malesefkanal deyisti icin artik okadar siki bakamiyoruz.Kurtlar vadisi pusu herkezin seyreden bilecyi bir kanala alinmasini rija ederis.

Yorum Yap